درباره ما

گروه مهندسی کویر از آغاز تا امروز

سرآغاز گروه مهندسی کویر

مجموعه گروه مهندسی ‌کویر با پشتوانه و تکیه بر سوابق طولانی علمی و اجرایی کادر مدیریتی و پرسنل متخصص و مجرب خود، فعالیت گسترده‌ای در زمینه ارائه خدمات مهندسی آب و فاضلاب دارد. پرسنل و کادر اجرایی این مجموعه با تجربه بیش از 16 سال در این صنعت و حضور در شرکت‌های فعال و بزرگ مهندسی آب و فاضلاب بوده که در حال حاضر تحت نام گروه مهندسی‌کویر ارائه خدمات می‌نمایند. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1388 آغاز نموده و طی این مدت در زمینه‌های مختلف صنعت آب و فاضلاب در اقصی نقاط کشور ارائه خدمات نموده است.

ارزش‌های گروه مهندسی کویر

گروه مهندسی کویر خدمات خود را در سایه ارزش‌های سه گانه خود پیش برده و به تحقق می‌رساند:

مأموریت گروه مهندسی کویر

این گروه مهندسی در زمینه‌های مختلف از جمله مطالعات، طراحی، نظارت، ساخت و تأمین تجهیزات طرح‌های تامین، پمپاژ، انتقال و ذخیره آب، تصفیه‌ آب، جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب، ایستگاه‌های پمپاژ آب و فاضلاب و مخازن ضربه‌گیر ارائه خدمات می‌کند.

وجه تمایز گروه مهندسی کویر

در این میان مهمترین وجه تمایز این مجموعه با سایر همکاران را می‌توان در موارد زیر جستجو کرد:

خلاصه عملکرد گروه مهندسی کویر

پروژه تصفیه فاضلاب
0
پروژه مخزن ضربه‌گیر
0
پروژه پمپاژ و ضربه قوچ
0
پروژه انتقال و توزیع آب
0

اهم فعالیت‌های گروه مهندسی کویر

گروه مهندسی ‌كویر مجموعه‌ای از تیم‌های مهندسی مختلف با كادری مجرب، علمی و اجرایی با سوابق درخشان در سطح كشور و گواهینامه‌های لازم در زمینه‌ خدمات فنی مهندسی، دارای گواهینامه ISO 9001:2008 و دارای گواهینامه فعالیت صنعتی، با رویكرد تصفیه آب و فاضلاب، ایستگاه‌های پمپاژ و سایر خدمات مورد نیاز و مرتبط با صنعت آب و فاضلاب دارای کارگاه ساخت مجهز ساخت مخازن تحت فشار و پکیج‌های تصفیه آب و فاضلاب، تجربه انجام بیش از 150 پروژه در زمینه‌های مختلف را دارد.

خدمات

محصولات